Viewed products
Figurine en métal d'un flamant rose...
TI6175
New product
0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Trompe l'œil
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Hauteur | 110 cm |
| Largeur | 110 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 4 kg |
| Composition | Tableau seul (1 partie) |
| Orientation | Carré |
| Couleur dominante | Gris, Rouge |
| Budget | de 300 à 400 euros |
No customer reviews for the moment.
