Bekeken producten
Figurine en métal d'un flamant rose...
TI6175
Nieuw product
0 Item Items
Dit product is niet meer op voorraad
Waarschuwing: laatste item(s) op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:

Trompe l'œil
Ontvanger :
* Verplichte velden
of Annuleren
| Hauteur | 110 cm |
| Largeur | 110 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 4 kg |
| Composition | Tableau seul (1 partie) |
| Orientation | Carré |
| Couleur dominante | Gris, Rouge |
| Budget | de 300 à 400 euros |
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
