Viewed products
Figurine en métal d'un flamant rose...
TI2389-2
New product
0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Qui ne trompe pas
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Hauteur | 100 cm |
| Largeur | 150 cm |
| Profondeur | 4 cm |
| Poids | 4 kg |
| Composition | Tableau seul (1 partie) |
| Orientation | Horizontale |
| Couleur dominante | Orange |
| Budget | de 400 à 500 euros |
No customer reviews for the moment.
