Bekeken producten
TISG24850X
Nieuw product
2 Item Items
Waarschuwing: laatste item(s) op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:

Carte murale en rouleaux, Planisphère Rétro, Marron et Gris, L 60 cm
Ontvanger :
* Verplichte velden
of Annuleren
| map_type | Historique |
| brand | Vidal Regalos |
| unspsc_code | 55101500 |
| number_of_items | 1 |
| size | 60 x 43 cm |
| paper_size | 43 cm x 60 cm |
| part_number | part_B09F7239G4 |
| style | Rétro |
| color | Marron, Noir |
| item_package_weight | 1 kilograms |
| manufacturer | Vidal Regalos |
| externally_assigned_product_identifier | 8433933248508 ean |
| item_shape | Rectangulaire |
| gpsr_safety_attestation | Oui |
| paper_finish | coated |
| item_name | Carte murale en rouleaux, Planisphère Rétro, Marron et Gris, L 60 cm |
| product_site_launch_date | 2021-09-02T09:15:00.252Z |
| material | peinture |
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

28,17 €

20,93 €

22,46 €

40,20 €

36,22 €

28,98 €

28,98 €

20,93 €

16,90 €

41,85 €

36,22 €

29,78 €

20,93 €

18,51 €

160,17 €

29,74 €

16,90 €

39,44 €

16,10 €

16,10 €

221,34 €

33,80 €

21,73 €

31,39 €

31,80 €

33,80 €

27,37 €

72,44 €

88,54 €

92,56 €

| Vervoerder | Informatie | Levering |
|---|---|---|
![]() | 1 | |
![]() | 2 à 5 Jours ouvrés | |
![]() | 3 à 5 jours ouvrés |